Друзі!
Бажаємо ближче з Вами познайомитися!
Свій шлях ми почали давно, проте порівняно недавно ризикнули викласти результати наших праць на просторах Інтернету. Але хто не ризикує, не п'є шампанське! У нашому випадку, хто не ризикує, не відкриває свою майстерню!
Починаючи з найпростішого, ми день у день намагалися робити більш складну роботу. І ми однозначно досягли успіху!
За цей недовгий термін ми поповнили скарбничку постійних клієнтів і щодня ми раді новим людям, які відчиняють двері нашої Взуттєвої Нарнії.
Що ж ми вміємо, чого ми навчилися:
- Хімчистка взуття
- Фарбування шкіри, замші, нубука
- Фарбування бортів підошви
- Відбілювання бортів підошви
- Реставрація подряпин та потертостей шкіри та нубукаІнші можливі послуги обумовлюються з клієнтом та залежать від конкретної пари взуття та її стану.
Ми і знаходимося у Харкові, але також приймаємо взуття з будь-якої точки України!
Все, що вам потрібно зробити:
- написати нам або зателефонувати
- дізнатися наші координати
- оформити доставку
А далі наші майстри будуть чаклувати над Вашим улюбленим взуттям


Чому саме ми?
Тому що саме тут творять дива!
Дуже часто ми чуємо радісні вигуки та бачимо захоплення клієнтів, які забрають своє замовлення. Нас радять друзям, родичам та знайомим.
На початку нашого шляху ми щоразу дивувалися з вашої реакції, адже по суті, за що така подяка, адже ми просто виконали свою роботу!
А потім до нас прийшло усвідомлення, що до нас звертаються знову і знову, бо ми кращі! Особливо коли нам направляють взуття після інших майстерень і ми бачимо цей жах...
Незрозуміло чим пофарбоване взуття, криво зроблені набійки, пісок під устілкою після чищення, фарба, що потекла на борти підошви.
Наша робота заснована на чіткому виконанні поставленого завдання і ми день у день дотримуємося цього принципу! І досі важко зрозуміти, як працюють інші, обманюючи клієнтів, адже іноді нам приносять остаточно зіпсоване взуття.
Ми пишаємось результатами нашої праці, коли отримуємо взуття на відновлення з усіх куточків України! Коли клієнти пишуть нам, що ми переплатимо краще за доставку, але отримаємо те, що хочемо, а не те, що зроблять нам горе-майстри в місцевих майстернях.
Хочеться подякувати кожному клієнту!
Дякую що ви з нами!
Саме ви надихаєте нас розвиватись далі і щодня вчитися новому!
Ми працюємо для Вас!
Майстерня "Котеєчко" - це кохання з першого замовлення. Зробимо Ваш образ бездоганним!


Мы перезвоним вам
Или наберите нас самостоятельно
+38 (067) 94 54 634
Made on
Tilda